Веб сајтот е во изработка ...

Вила Ексклузив - Бечиќи

Сместувањето е во Вила Ексклузив во двокреветни и трокреветни соби, оддалеченa од плажа 300 метри. Собите во вила Есклузив се опремени со сопствено купатило, клима, ТВ, тераса и Wi-Fi....

Хотел Вила Бабовиќ - Чањ

Чањ е атрактивно туристичко место кое се наоѓа помеѓу Петровац и Сутоморе. Има прекрасна плажа во должина од 1км, наречена златна обала, по бојата на песокот.

Вила Ексклузив - Суто Море

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови на јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море , како и многубројните ресторани, кафе барови...

Хотел Блу Скај - Ханиоти

Хотелот БЛУ СКАЈ претставува одличен избор за да го поминете летниот одмор на една од најубавите плажи на првиот крак на Халкидики. Овој хотел се наоѓа на 160 метри од плажата во Ханиоти, во мирниот дел од градот, и на 5 минути пешачење од центарот на Ханиоти

Хотел PHILIPPION BEACH - Psakoudia

Хотелот PHILIPPION BEACH се наоѓа на 50 минути возење од Солун, опкружен со тропски градини, со песочна плажа...

Редовни тури:

Лазарополе (Гари)

Петок:
Поаѓање во 17:00 часот од Автобуска станица Скопје
Враќање во 21:00 часот

Недела:
Поаѓање во 12:00 часот од Автобуска станица Скопје
Враќање во 18:00 часот