Веб сајтот е во изработка ...

Хотел Блу Скај - Ханиоти

Хотелот БЛУ СКАЈ претставува одличен избор за да го поминете летниот одмор на една од најубавите плажи на првиот крак на Халкидики. Овој хотел се наоѓа на 160 метри од плажата во Ханиоти, во мирниот дел од градот, и на 5 минути пешачење од центарот на Ханиоти. Располага со 1/2 и 1/3 студија како и 1/4 апартмани кои се наоѓаат на првиот и вториот кат и сите се комплетно опремени со кујна, тераса, бања со пешкири, ТВ и клима (вклучена во цената).

ТЕРМИН

21.05

28.05

04.06

11.06

ноќевања

7*

7*

7*

9*

1/ 2 по лице

59

69

89

125

3 и 4 лице

35

35

35

35

• Смените со * се дадени за пакет аранжман со вклучен автобуски превоз. За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра
• плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62 мкд

БЛУ СКАЈ

20.06 – 29.06

29.06 – 08.07

08.07 - 17.07

17.07 - 26.07

26.07 - 04.08

04.08 - 13.08

13.08 - 22.08

22.08 - 31.08

Наем на 1/2 за 9 ноќи

 

290

 

330

 

420

 

450

 

450

 

450

 

420

 

350

Наем на 1/3 за 9 ноќи

 

330

 

370

 

470

 

490

 

490

 

490

 

 

470

 

 

390

Наем на 1/4 за 9 ноќи

 

390

 

450

 

 

570 €

 

590

 

590

 

590

 

570

 

450

НАПОМЕНА
• доплата за автобуски превоз 35 € (евра) по лице, 25 € (евра) за деца до 12 години.
• за важечка резервација се смета уплата на 30% од целосната сума на аранжманот
• поаѓање на ден наведен во термините дадени во тебелите од Скопје во 05.00 часот, на улицата спроти Holiday Inn (старо Дрво Декор)
• доплата за автобуски превоз( без аранжман) 35 евра по лице, 25 евра за деца до 12 години.
• задолжително патничо здравствено осигурување.

« Назад